Drevotrieska doska Dub Bardolino prírodný H1145/ST10
Drevotriesková doska v rozmere 2800 x 2070 mm s hrúbkou 18 mm , 10 mm a 25 mm.
V prípade záujmu Vám dosku narežeme na presne požadované rozmery ako aj opáskujeme kvalitnou hranou.
Kontaktovať nás môžete na online chat alebo do emailu či telefonicky.
Hrúbka dosky
Množstvo
Pri objednávke 10:00 do zajtra Predpokladaný dátum doručenia - 22. 5. 2026 . 27. 5. 2026 s Toptrans
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Kód: 417831
Značka: Gamet
Úchytka IBIS Biela / Chróm
Viac
Gamet
Na sklade
Kód: 457317
Značka: Opes
Plastový kuchynský sokel PAX / Čierna matná RAL 9005
Viac
Opes
Na sklade
Značka: Hranipex
ABS hrana EGGER Dub Bardolino Prírodný / H1145/ST10
Hranipex
Značka: LAGUNA
Horné koliesko kovové SOLID PLUS
LAGUNA
Značka: Interex
Záves naložený CLIP s tlmením a podložkou 765177
Interex
Popis
Zladenie farieb a povrchových štruktúr drevotrieskových dosiek
Odolnosť proti teplu drevotrieskovej dosky
Detaily produktu
421618
Vlastnosti produktu
Materiál
Drevotrieska
Skupina
Drevodekor
Rozmer tabule
2800 x 2070 mm