Close

Pracovné dosky a zásteny Nachádza sa tu 809 produktov

Pracovná doska je najvyťaženejším povrchom v kuchyni. Naša ponuka je bohatá, je len na Vás, ktoré riešenie si Vás získa. Pri výbere dbajte nielen na vysokú odolnosť, ale aj hygienickosť povrchu a nenáročnosť údržby. Ponúkame vám kvalitné dosky od renomovaných výrobcov rôznych dekorov čižš farieb, je už len na vás ako si ich zladíte k vašej kuchynskej linke. K pracovnej doske dolaďte aj zástenu a tesniacu lištu, aby ste si vytvorili krásne zladenú kuchyňu, v ktorej budete tráviť veľa času.

Ak potrebujete dosku na mieru zavolajte nám alebo napište mail na nobio@nobio.sk,vy si dosku nameriate a ostatné necháte už na nás.

Podkategórie

 • Pracovné dosky

  Limitový rozpočet nemusí obmedziť našu nekonečnú fantáziu.  Ak ste spokojný s dispozičným riešením svojej kuchyne, nemusíte investovať veľké peniaze do kúpi novej kuchynskej linky.
  Relatívne malá investícia je do výmeny pracovnej dosky. Je to však podstatná zmena, pretože svojou veľkosťou patrí  pracovná doska k
  dominantám kuchyne. Ak si ju kúpite u nás, zašleme Vám ju odrezanú a opáskovanú podľa vašich požiadaviek a rozmerov. Ak si u nás zakúpite 

  aj drez nielenže vam vyrežeme otvor na drez, ale dostanete aj výraznú zľavu za tento set. 

  Nobio nie sú produkty, Nobio je váš osobný stolár.

 • Kompaktné pracovné dosky
  Kompaktné dosky sú, vrstvene lisované materiály s čiernym alebo bielym jadrom. V jadre môžu byť zalisované aj hliníkové plechy. Kompaktné dosky majú viacvrstvovú konštrukciu. Skladajú sa z niekoľkých jadrových vrstiev impregnovaných fenolovou živicou, z dekoračných papierov impregnovaných melamínovou živicou a z ochrannej vrstvy overlay.
 • Zásteny

  Vyberte si z bohatej ponuky zásten. Trápia vás večne špinavé kachličky za sporákom alebo varnou doskou? Špáry sa už nedajú vyčistiť? Chcete mať trendy kuchyňu a niečím sa odlišovať? Nalepte si sklenenú zástenu alebo zástenu z drevotriesky vo farbe pracovnej dosky  na obklad alebo akýkoľvek materiál.

 • Tesniace lišty

  Tesniace lišty sú veľmi dôležité pre pracovnú dosku z praktického aj estetického hľadiska. Jednak zabraňujú, aby sa voda nedostala za kuchynskú linku, chránia ju pred poškodením, ale tiež si treba vybrať správnu farbu a materiál, ktorý bude ladiť k celému kuchynskému priestoru.

 • Príslušenstvo k pracovným doskám
 • Stolové dosky
  Ponúlame Vám stolové dosky na mieru. Hotové kusy sú opáskované kolom dokola ABS hranou o hrúbke 2mm
 • Výpredaj pracovných dosiek a zástien
 • ABS hrany k pracovným doskám
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 809 položiek
Zobraziť 1 - 20 z 809 položiek
Close