ABS hrana EGGER Dub Bardolino Prírodný / H1145/ST10
Uvedená cena ABS hrany  je za 1 meter.
Minimálny odber ABS hrany  je 10 metrov.
Ako si zakúpiť viac metrov:
  1. Pri položke Množstvo si naklikajte, koľko metrov potrebujete (minimálne 10)
Hrúbka hrany
Výška hrany
Lepidlo
Množstvo
Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 10.
Pri objednávke 10:00 do dnes Predpokladaný dátum doručenia - 21. 5. 2026 . 26. 5. 2026 s GLS
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Kód: 2348
Značka: LAGUNA
Štetina do koľajnice nasúvacia koncová / Šedá
Viac
LAGUNA
Na sklade
Kód: 416877
Značka: Interex
Záves naložený CLIP s tlmením a podložkou 765177
Viac
Interex
Na sklade
Značka: Egger
Drevotrieska doska Dub Bardolino prírodný H1145/ST10
Drevotriesková doska v rozmere 2800 x 2070 mm s hrúbkou 18 mm , 10 mm a 25 mm. V prípade záujmu Vám dosku narežeme na presne požadované rozmery ako aj opáskujeme kvalitnou hranou. Kontaktovať nás môžete na online chat alebo do emailu či telefonicky. Drevotrieskové dosky sú len na osobný odber kvôli formátu. Ak by ste dosku potrebovali opracovať, vieme...
Egger
Značka: LAGUNA
Spodné koliesko SPRINART RAMA
LAGUNA
Popis
V ponuke máme hrany o hrúbke 0,4 mm a 2 mm (má zaoblený okraj), vo verzii s lepidlom alebo bez, všetky typy sú stálofarebné a zdravotne nezávadné.
K ABS hrane Vám odporúčame zakúpiť si Orezávač na ABS hrany (odporúčame používať na hrany o hrúbke 0,4mm, pri hrúbke 2mm sa nože môžu zlomiť), ktorým jednoducho orežete hranu na požadovanú šírku a dĺžku. V prípade, ak si vyberiete hranu bez lepidla, odporúčame Vám prikúpiť si Kontaktné lepidlo AG kontakt v spreji, ktorým hranu bezpečne prilepíte k doske. Orezávač aj lepidlo nájdete v ponuke príslušenstva, resp. medzi súvisiacimi produktmi.
Detaily produktu
467722
Vlastnosti produktu
Materiál
ABS
Prevedenie hrany
Drevodekor
K tomuto produktu odporúčame
Značka: Egger