Doručenie a doprava

Naša spoločnosť využíva služby nasledovných prepravcov:

 

DHL dpd.png SPS
TOPTRANS SP GLS

 

  • Doprava sa uskutočňuje po prevzatí kuriérom obvykle do 24 hodín avšak môže byť až do 48 hodín podľa podmienok prepravcu. Pri nadrozmerných zásielkach ako sú pracovné dosky a podobne môže doprava trvať dlhšie. V prípade ak takú zásielku dlhšie nedostanete prosím informujte sa na našom zákazníckom centre avšak nemala by trvať dlhšie ako 4 dni.
  • Dodanie do Českej republiky je zvyčajne do 48 hodín od odoslania
  • Pri každej expedícií budete informovaný o tom že tovar bol predaný dopravcovi na doručenie.
  • Prosíme Vás o kontrolu tovaru pred kuriérom pri preberaní aby v prípade poškodenia mohla byť Vaša reklamácia uznaná. Ak náhodou nemáte čas kontrolovať tovar pri preberaní , tak Vás prosíme dať do preberacieho protokolu kuriérovi poznámku " prevzaté s výhradou". To zabezpečí ,že reklamácia bude môcť byť uznaná aj keď nebola hneď uskutočnená fyzická kontrola obsahu zásielky.

 

Náklady na prepravu na stránke nobio.sk:


Pri objednávkach do 150€ s DPH sa prepravné v rámci Slovenska, vrátane balného, účtuje 4,90€ s DPH za zásielku (balné zahrnuté v prepravnom činí 1€ s DPH).

Pri objednávkach nad 150€ s DPH je prepravné v rámci Slovenska zdarma, a neúčtujeme si žiaden poplatok.

Pri objednávkach do Českej republiky sa prepravné vrátane balného účtuje 11€ s DPH za zásielku (balné zahrnuté v prepravnom činí 1€ s DPH).

Pri objednávkach na dobierku sa účtuje poplatok 2€ s DPH, bez ohľadu na konečnú cenu objednávky alebo miesta dodania.

Pri výrobkoch na mieru, sa cena za prepravné môže líšiť, o tejto skutočnosti Vás budeme vopred informovať. Uvedené ceny prepravného sa naceňujú pri každej objednávke

Vzhľadom k rozmanitosti produktov, výber prepravcu je pre každý jednotlivý produkt určený zvlášť našou spoločnosťou. V prípade, ak si želáte vlastného prepravcu, uvedené môžete dohodnúť na zákazníckom centre spoločnosti, pričom preprava bude účtovaná v zmysle platného cenníka Vami určeného prepravcu.

Aktualizované 20. 10. 2021

Zaregistrujte sa a získajte 5% zľavu na prvý nákup