Stolová doska EGGER Drevo Vintage prírodné / H197/ST10
Stolová doska s hrúbkou 38 mm a opáskovanou kolom dokola ABS hranou s hrúbkou 2 mm je vyrábaná z pracovných dosiek vďaka čomu je laminát veľmi hrubý a životnosť veľmi dlhá.
V sekcií stolové nohy nájdete široký výber nôh a podnoží na Váš kuchynský alebo kancelársky stôl.
Množstvo
Pri objednávke 10:00 do zajtra Predpokladaný dátum doručenia - 28. 5. 2026 . 2. 6. 2026 s Toptrans
Detaily produktu
28046
Vlastnosti produktu
Materiál
Drevotrieska
Skupina
Drevodekor
Hrana pracovnej dosky
Rovná hrana
Hrúbka pracovnej dosky
38 mm
Minimálna dostupná šírka
350 mm
Minimálna dostupná dĺžka
600 mm
Maximálna dostupná dĺžka
3200 mm
Maximálna dostupná šírka
900 mm
K tomuto produktu odporúčame
Kód: 420138
Značka: Interex
Stolová noha CLASSIC 60 mm / Čierna matná
Univerzálna guľatá kovová stolová noha s nadčasovým dizajnom, vhodná pre jedálenské, pracovné, barové alebo kancelárske stoly. Vďaka výškovej rektifikácii až do 30 mm je ideálna aj na nerovné podlahy. Pevná kovová konštrukcia zabezpečuje výbornú stabilitu a nosnosť. 📏 Dostupné výšky: 710 mm – pre klasické jedálenské alebo pracovné stoly 820 mm – pre...
Viac
Interex
Na sklade
Kód: 436841
Značka: Interex design
Stolová noha HAIRPIN 710 mm / Čierna
Dizajnové a kvalitné stolové nohy od poprednej firmy . Stolová noha HAIRPIN je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele  a je vhodná aj do exteriéru aj interiéru.  Uvedená cena je za 1 ks Hrúbka materiálu 10 mm
Viac
Interex design
Na sklade
Značka: Egger
Pracovná doska EGGER Drevo Vintage prírodné / H197/ST10
Pracovná doska  s hrúbkou 38 mm vyrobená z drevotriesky a potiahnutá laminátom. Vysoká odolnosť voči poškodeniu, námahe alebo vysokej teplote  pri používaní.  Na výber máte polotovary alebo výrobok je možné upraviť na mieru . V takom prípade zvoľte možnosť vlastné rozmery a zadajte požadované rozmery. Ak chcete aj dosku opáskovať ABS hranou tak si vyberte...