Stolová doska EGGER Dub Hunton Tmavý H2033/ST10
Stolová doska s hrúbkou 38 mm a opáskovanou kolom dokola ABS hranou s hrúbkou 2 mm je vyrábaná z pracovných dosiek vďaka čomu je laminát veľmi hrubý a životnosť veľmi dlhá.
V sekcií stolové nohy nájdete široký výber nôh a podnoží na Váš kuchynský alebo kancelársky stôl.
Množstvo
Pri objednávke 10:00 do dnes Predpokladaný dátum doručenia - 28. 5. 2026 . 2. 6. 2026 s Toptrans
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Kód: 478065
Značka: Interex design
Stolová noha GENEVA / Čierna matná
Elegantná a moderná hranatá stolová noha vyrobená z kvalitného hliníka, ideálna pre dizajnové jedálenské, pracovné, kancelárske alebo barové stoly. Je dostupná v 3 rôznych výškach a vybavená výškovou rektifikáciou až +30 mm, vďaka ktorej sa dokonale prispôsobí nerovnostiam podlahy. ⭐ Vlastnosti: ✅ Profil nohy: hranatý – 60 × 60 mm ✅ Výškové...
Viac
Interex design
Na sklade
Detaily produktu
28048
Vlastnosti produktu
Materiál
Drevotrieska
Skupina
Drevodekor
Hrana pracovnej dosky
Rovná hrana
Hrúbka pracovnej dosky
38 mm
Minimálna dostupná šírka
350 mm
Minimálna dostupná dĺžka
600 mm
Maximálna dostupná dĺžka
3200 mm
Maximálna dostupná šírka
900 mm
K tomuto produktu odporúčame
Kód: 420138
Značka: Interex
Stolová noha CLASSIC 60 mm / Čierna matná
Univerzálna guľatá kovová stolová noha s nadčasovým dizajnom, vhodná pre jedálenské, pracovné, barové alebo kancelárske stoly. Vďaka výškovej rektifikácii až do 30 mm je ideálna aj na nerovné podlahy. Pevná kovová konštrukcia zabezpečuje výbornú stabilitu a nosnosť. 📏 Dostupné výšky: 710 mm – pre klasické jedálenské alebo pracovné stoly 820 mm – pre...
Viac
Interex
Na sklade
Značka: Interex design
Stolová noha HAIRPIN 710 mm / Čierna
Dizajnové a kvalitné stolové nohy od poprednej firmy . Stolová noha HAIRPIN je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele  a je vhodná aj do exteriéru aj interiéru.  Uvedená cena je za 1 ks Hrúbka materiálu 10 mm